Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shrnovací dveře - jak odmontovat?

Potřeboval bych v bytě kvůli stěhování dočasně odmontovat shrnovací dveře, protože jsou vmontované do stávajících ocelových zárubní (děsnej nápad!) a dost zužují světlý průchod.
Ale nemůžu přijít na to, jak.
Našel jsem videjko i návod, který cca popisuje ty dveře, ale stále mi nedochází jak je odmontovat.
Poraďte někdo!
montazni-navod

Všechno by šlo, ale nemůžu se dostat ke šroubům na té straně kam se ty dveře odhrnují (v "otevřeném stavu").

Vypadá to na kotvící profil, tedy tam co je to napevno je dlouhý profil namáčknutí do malých připevňovacích profilů poz. 5
Najít jemným páčením kotvícího profilu uschované připevňovací profily a tam odpáčit.
Zkusil bych špachtli podloženou špejlí těsně u profilu.