Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení zásuvky tažného zařízení-blinkry nefungují

Ahoj,chtěl bych se zeptat ,jestli mně tedy někdo dokáže poradit.Mám zahradní traktůrek s LED diodovými blinkry cca 5W,Udělal jsem na něj tažné zařízení a záruvku.Problém je,že když zapnu blinkry ,tak sice na vozíku blikají ale na traktůrku přestali lediody blikat ,nebo jen velmi slabě.Na vozíku je 25W žárovka.Nevíte jak postupovat?Mám dát na dráty co vedou k zásuvce nějaká odpor?díky za radu

Blbe pripojena zasuvka. Diody jsou napajeny proudovym zdrojem a ted ten proud tece do ty zarovky a ne do tech LED. Uprava nemusi byt zcela trivialni, pokud je ten proudovy zdroj nekde pred spinacem, tak to bude chtit odpojit vozik, do zasuvky strcit voltmetr, zablikat a podle napeti zvolit dve nizkoprikonovy rele a do zasuvky to soupnout z 12V pres nej. P-FET by byl taky reseni, hezci, ale to by to chtelo videt trochu detailnejc.