Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lacny vodny automat

Dobrý deň,

Plánujem si dať do studne (cca 6m, vodná hladina cci 4m od povrchu) čerpadlo. Rád by som použil ponorné (nemám kam umiestniť nasávacie a v altánku by mi prekážal hluk). Nakoľko chcem zásobiť aj umývadlo, potrebujem samozrejme tlakový spínač a nádobu. Rád by som to ale riešil čerpadlom, ktoré ma tieto veci integrované s tým, že v altánku pod drez by som dal malú tlakovú nádobu kvôli umývadlu (treba ju tam vôbec a ak áno, akú veľkú ? )
Niekoľko krát som už predtým montoval vodné automaty na tejto báze: https://cerpadla.heureka.sk/leader-pumps-divertron-1200-230v/?gclid=CjwKCAjwlIvXBRBjEiwATWAQIrN-g5J3c-nGU4QozH9RjPyU1SaZUk2hgmg7NPDrF143K7w0lPZafBoCfugQAvD_BwE#
a bol som s nimi spokojný. Predáva sa to pod niekoľkými značkami v cca rovnakej cene.

Teraz som ale našiel toto: https://gude.gude.sk/ponorne-kalove-cerpadla/10042-cerpadlo-ponorne-tlakove-gdt-1200-i-auto-4015671942425.html
Je minimálne o 100 € lacnejšie ako ten divertron. Otázka teda je, čím to, že je ak lacný a či nemá niekto skúsenosti s jeho kvalitou. Možno by som ho aj vyskúšal. Nakoľko je studňa kopaná, s priemerom nebude problém, rovnako tak so štrkom.
Nechcem aby to pôsobilo ako reklama, ale neviem lepší spôsob ako odkázať na uvedené čerpadlá.

Ďakujem,

Maťo

Pretoze stromova štruktúra. Je logicke, ze ked zmazes koren, tak vsetko co je pod nim sa zmaze tiez. Naopak bolo by nelogické keby tu zostali reakcie na nieco, ci bolo vymazane, pretoze by nikto nevedel na co sa reagovalo
Tebe by sa páčilo, keby tu zmazem otazku a zostanú tu len odpovede?

Dakujem za odpoved k veci. Asi by som teda do toho isiel, ta cena je lakava. Aku zvolit tlakovu nadobu ? Co som cital tak teoreticky pri tych automatoch nemusk byt, ale k umyvadlu predsa len asi lepsie dat, co myslite ? Mam teraz na zahrade nasavacie cerpadlo s tlakovou jednotkou Brio MT 2000 bez nadoby a ked pustim vodu len slabucko tak spina cerpadlo dost casto. Pravda, ja uz viem ze treba vodu pustit poriadne a nic spinat nebude :) Ale predsa len no.