Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Materiál podobný bílým magnetickým/obyčejným tabulím

Zdra­vím. Pro­sím Vás, ne­zná ně­kdo ma­te­ri­ál po­dob­ný to­mu, kte­rý se po­u­ží­vá na mag­ne­tic­ké či obyčej­né ta­bu­le, na kte­ré se dá opa­ko­vaně psát fi­xem a ma­zat? Měl by to být me­la­min, jen­že na in­ter­ne­tu nic ta­ko­vé­ho ne­mo­hu se­hnat. Sta­či­la by něja­ká ten­ká deska, či něja­ký po­dob­ný ma­te­ri­ál, na kte­rý by šlo psát fi­xy a ma­zat. Potřebo­val bych na uče­ní... Pře­dem děku­ji za ja­kou­ko­li od­pověď. Pře­ji hez­ký den.

Takže správnou poradnu jsi našel :-). Mám dvě rady - pozeptej se v nějaké reklamní firmě tam mají bohaté zkušenosti. A třeba se ti i poštěstí a nějakou přijatelně velkou desku ti zrovna prodají nebo ti poradí kde a hlavně co koupit koupit. Nebo si projdi web DESKY-c2_3_2.htm a něco pro tebe příhodného si vyber. Záleží, jak velkou desku potřebuješ, melaminové se prodávají za nesmyslné peníze. V Řempu koupíš např. desku PSH 55x70cm za méně než 100Kč. Ovšem plastové desky nebudou magnetické...