Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vloupání do řadové garáže

Dobrý den,

jak snadné je pro neprofesionálního zloděje dostat se do takovéto garáže :https://nemovitosti-reality.hyperinzerce.cz/pronajem-realit/inzerat/11343630-pronajmu-garaz-v-hradci-kralove-nabidka-hradec-kralove/

Garáž má podle obrázku zamykání tyče do země. Je těžké ji vyloupit? Nezájímá mě případ, kdy by ji loupil profesionál s výbavou za desetitisíce.

Když bude zloděj vidět garáž zabezpečenou lépe než trezor, tak si řekne "tam je určitě něco hodně cennýho" a o to spíš tu garáž vyloupí. ;-)
To je to samý jak kolega v práci - parkuje s autem na plácku před barákem, auto (postarší Oktávka) nezamyká, nikdy mu ho nikdo neukradl. Soused o dva baráky vedle měl Oktávku asi o 2 roky mladší, vždycky zamykal - a jemu to auto ukradli!