Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaporizer-použití nikotinové náplně

Dobrý den, kamarad mi zapůjčil e cigaretu na vapování SMOK V8 baby. Zakoupil jsem si k tomu nápln s obsahem nikotinu NICKliquid. Na internetu jsem se ale dočetl že se je to přístroj na beznikotinove naplne. Mám strach abych přítele tuhle hracicku nerozbil. Už jsem z toho vapoval tu nikotinovou náplň. Mám ji vyměnit a stroj umýt, popřípadě jaké to bude mít důsledky?

Protože naši zákonodárci vymysleli, že velikost tanku s nikotinovou náplní nesmí být vyšší než 2 ml.Proto se to prodává jako určené pro beznikotinové náplně.Tam velikost omezená není.

Stejně jako že se nesmí prodávat náplně s nikotinem v množství větším než 10 ml.
Proto bez problémů nakoupím litr liquidu bez nikotinu a ten doplním boosterem s nikotinem.

Takže ničeho se neboj a vapuj si nikotin bez strachu z toho, že bys kamarádovi něco poškodil.