Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obchod pro "kutily" Brno centrum

Zdravím pánové, prosím doporučíte mi obchod, kde bych sehnal všemožné vybavení, spojovák, nářadí a materiál všeho druhu. Pokud možno v centru Brna a blízkého okolí. Nemyslím obří řetězce typu Obi, Bauhaus atp.. Sháním spoustu věcí do výroby a rád bych to nabral někde co nejvíc na jednom místě, kde si vyberu na vlastní oči, ale absolutně nevím kam zajít, neznám nic v Brně. Sháním konkrétně např.: specifické velikosti kuličkových ložisek, spojovací úhelníky a různý spojovák (šroubky, matky, podložky,..) komínovou zděř, odpadní či jiné pvc trubky/roury, objímky, zavitníky... napadne někoho shop v Brně, kde by se dala alespoň větší část těchto věcí sehnat.

Sháněl jsem zámky na skříňky. Bajonetový, jazýčkový. Cena trojnásobná vůči specializovanýmu obchodu pro truhláře. To, co jsem koupil za 89 Kč, tam měli za 270 Kč. Druhej zámek 39 Kč vs 93 Kč. Podobně je to s madly na dvířka skříněk, cena dvojnásobná. Když kupuješ jeden kus, tak to jebal had, ale ve větším množství už to je pořádná soda.

Jj, pokud člověk ví, kam jít, tak se to v drtivé většině případů vyplatí.
Nicméně chodit někam "protože by to tam možná mohli mít" a sjezdit přitom půlku zacpanýho Brna, to se neoplatí.

A jde i o množství a rozdílnou skladbu nákupu. Pokud potřebuju před víkendem koupit pytel rašeliny, deset vrutů 3*30 a těsnění k hajzlu, tak jedu do Bau. Pokud potřebuju dvacet metrů zámkové dlažby, do Bau ani nepáchnu.