Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění ulic a nepojízdné vozidlo

Dobrý den, můj přítel je dlouhodobě v zahraničí. Máme 2 auta. On volvo a já golfa. Přítel je technik a oba vozy obvykle opravuje sám. Bohužel mám teď problém, jelikož to volvo je nepojízdné a příští týden bude čištění ulic. Jsem na rodičovské a nemám teď po ruce moc peněz na to to řešit. Původní plán byl, že až se přítel vrátí vše opraví a také by na to bylo více peněz až přijede. Prosím o rady, jelikož jsem teď bezradná a nevím co mám s tím vozem dělat. díky moc

Mělo by to být tak, že auto odtáhnou a pak zase vrátí na původní místo. To by v normální případě znamenalo poměrně mastnou pokutu za odtah. Nicméně značka pro čištění ulic je dočasná a pokud prokážete, že auto tam stálo již v době před jejím umístěním a není možno s autem hnout, měla by být pokuta prominuta. Místo poruchy bych se ale spíš pokusil odvolat na to, že majitel je krátkodobě v zahraničí a klíče má u sebe.

Lhát se nemá, nevyplácí se to. Lidé nejsou blbci ... většinou ...
Padlo tu dost rad a názorů, většinou opakujících se. To auto už mohlo být odtažené. Jen jednat s lidmi okolo sebe a nepsat sem stesky, jak nemám peníze ...