Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadný elektroměr ?

Zdravím, včera jsem si po přijezdu na chalupu (přes zimu neobyvanou) a po zapnutí dom. rozváděče na elměru všimnul prázdného displeje. (foto) Jedná se o závadu, nebo něco jiného (vlhkost) ?[YH2a0a.jpg]

Merá, nemerá, ideš sadarmo. Ak naskočí displej máš to beztak zrátané. Zrejme je elektromer riadený diaľkovo, z ústredia, ešte sa im nereštartoval server, po tvojom pripojení zostali voľáki zľaknutí.