Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektricky bzucak do dveri

Dobry den,

potreboval bych prosim radu ohledne vyberu elektrickeho bzucaku do dveri, ale s bezdratovym sluchatkem + zvonek u dveri.
Jde o otevirani dveri se zvonkem na dverich a sluchatkem na druhy strane budovy, kam se vsak kabelaz nedostane (cca 20 metru pres nekolik zdi do patra)..
Vlozka s klikou je takova, ze zevnitr je odemceno, ale zvenku zamceno (vnitrni klika odevritelna,vnejsi zamcitelna), takovej ten slozitejsi zamek :)

Da se realizovat?
Dekuji

Nemyslím si, že úplně rozumím, ale pokud ano :), tak bych řešil separátně bezdrátový zvonek - https://www.elektrobock.cz/bezdratovy-zvonek/p13 - a tuny dalších možností
a separátně bezdrátové otevírání dveří.
http://eshopelektronika.cz/detail/domovni-videotelefony/prislusenstvi-videozvonky/sada-pro-bezdratove-odemykani-dveri-set-befo1211

Dají se koupit levnější i dražší. Záleží, jak často tam budou lidi chodit, jak reprezentativně to má vypadat, jak hlučné to může být atp...