Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak správně usadit tmel 600 ml salámového balení do aplikační pistole?

Prosím vás o radu, jak se má správně usadit tmel 600 ml salámového balení do aplikační pistole? Jde mi o to, aby nedošlo k úniku tmele do vnitřního prostoru pistole. Když odstřihnu ocelovou sponku, kam usadím igelit a musím ho nějak ohnout? Mám obavy, aby polyuretanový tmel neunikl do vnitřku pistole, protože by jej nebylo možné odstranit (velmi vysoká přilnavost).
https://malirske-naradi-doplnky.heureka.cz/festa-pistole-alu-600ml/#
http://www.shop.denbravenczech.cz/fotky26964/fotos/26964_1225__vyr_543pu-15-lm-polyuretanovy-tmel-den-braven-bily.jpg

Si svojprávny?

Tuba s hutným, viskóznym lepidlom, je hermeticky uzatvorená pričom zo zadnej strany je výrobcom opatrená výtlačným piestom na ktorý pôsobí tlak posuvného tiahla s tanierikom ručnej pištole.

Akurát ostrým nožom odrežeš po odskrutkovaní plastovej trysky záslepku (priemer cca 10mm), tiež môžeš v šikmom uhle zrezať výtlačnú trysku v takom mieste, ako ti vyhovuje vytláčaná hrúbka lepidla podľa šírky spáry alebo lepenej plochy (Aby si netlačil ako vola na most, iba tenký pásik hmoty z trysky).

Chce to absolvovať pred prácou dve VŚ z odboru politológie na VÚML s titulom RSDr.

Vidím, že někteří z nás nezískali na základní škole schopnost a dovednost čtení textu a je pro ně nereálné uvědomnění si co text zadání dotazu sděluje.
Nemilý "pane", jednak jste zcela bez schopnosti pochopit popis základní myšlenky a také tu na vaše výlevy není nikdo zvědavý!