Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řezání OSB desek úhlovou bruskou?

Zdravím,
čeká mě taková menší stavba kurníku, velké kusy OSB desek si nechám nařezat okružní pilou, ale dvířka, okno, různé výřezy na trámky budu muset udělat doma. Ale nemám ani přímočarou, ani okružní pilu.
Myslíte, že takovou drobnou práci by svedla úhlová bruska, když na ni pořídím kotouč určený na dřevo? Nikdy jsem s tím nepracoval tak nevím co od toho čekat, zda je to použitelné nebo ne.
OSB desky jsou 22mm silné.

Z hlediska bezpečnosti, Ti doporučuji, koupit si spíše dobrou "přímočarku". Dá se koupit za poměrně přijatelnou cenu a bez problémů s ní vyřežeš kulaté i rovné řezy, které nedokážeš ani "maflem". Chce to ale i mít k ní dobré plátky, ale i ty se dají sehnat poměrně levně a bez problémů.
A pokud občas něco děláš i mimo ten kurník, tak ji určitě využiješ. I na řezání kovů a plastů.
A ta tisícovka za pilku Ti nestojí za úraz a pak i případné finanční ztráty, způsobené řezáním flexou.:x: