Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alfa romeo 147 1.9 jtd měnič tlaku turba

Dobrý den, potřebuji poradit jak mám k sakru odejmout ten kus plastu jak je na fotce u měniče tlaku (podtlaku) od turba na AR 147.. Chci předělat tu hlavu ze starého měniče který nefunguje na tento který funguje ale má urvané ty štefty na hadičky, tak potřebuji vyměnit tu hlavičku jak to mám sundat tu hlavu abych ji potom vyměnil za tu dobrou? Děkuji

FOTKA: https://imgur.com/NuxiWpW

u JTDček se overboost ventil občas posere, musím tě ale zklamat, tu hlavu nevyměníš, je tam nalisovaná a to schválně, protože právě v té hlavě vzniká poměrně velký tlak, takže by ji to mohlo roztrhnout.. zajeď do kelly, stojí tam tisíc korun a máš klid na dalších 200.000 km :-)