Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekačka TDL 484 TR

Dobry den prosím vas nema nekdo navod k sekačce TDL484 Tr potreboval bych vědět kde prijdou vsude dat nove lanka na tuto sekacku.Kde prijdou napojit sekačku jsem dostal darem jen tomu chybi ty lanka a nemůžu to nikde najit děkuji

To je Mountfield! :-) Jako to říkají v té reklamě.
Já jsem kdysi naletěl na jejich akci předjarní prohlídka zahradní techniky zdarma,tak jsem se dojel do jejich servisu zeptat,kdy mohu tu sekačku koupenou u nich dovézt.Bylo mi ale objasněno,že se na to zadarmo kouknou,ale pak nějaká výměna oleje,seřízení plynu a koleček vyjde na doplatek asi 900 korun,což je prý super cena a menší než normálně.Tak jsem za stovku koupil láhev oleje vyměnil si to sám.Ony ty jejich každoroční akce "vše za třetinu" apod.znamenají,že to zlevní tak o 10-15%(údajná sleva se počítá z jejich fiktivní max.ceny,která ale nikdy neplatí).Protože po skončení akce za 1/3 to pak vše rozhodně nestojí trojnásobek.