Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku odrodu čučoriedky ?

Zdravím,

Akú odrodu veľkoplodej čučoriedky by ste mi odporúčili ? Hľadám čo najväčšiu a najvýnosnejšiu odrodu. Záhradu mám v Košiciach, čiže relatívne teplo. Rašelinu som kúpil, zasadím do čistej bez miešania so zeminou. Je také množstvo odrôd, že neviem ktorú vybrať.

Vďaka

Je to asi celkem jedno, podstatné je mít u sebe min. 2, nejlépe 3 různé odrůdy. Mám 9 keřů v 6 odrůdách a je to opravdu celkem jedno, jsou +- stejně velké (záleží, kolik mají nasazeno) a jsou tam i drobné chuťové rozdíly. Některé více do borůvek a některé více sladší. Ale nemám favorita, kterého bych doporučil. Kdybych potřeboval další, tak bych vzal zase jinou odrůdu. Každopádně je lepší investovat a koupit větší narostlý keř v dřevnatými pruty. Nezapomenout hnojit, hodně vody a připravit se na sítě proti ptákům... m.