Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískoviště - fungicidní napouštědlo?

Ahoj,

budu dětem stavět pískoviště i se skládacími lavičkami jako kryt, chci to natřít Balakrylem Telux, který jako jedna z mála lazur má atest i na hračky. Bude to ze smrku, takže na spodní hrany pískoviště dám geotextilii a písek jak základ, aby to hlína hned "nesnědla". Každopádně mi v barvách ještě doporučili BALAKRYL Fungicidní napouštědlo. To už ale samozřejmě moc eko není. Použili byste to alespoň na ten spodek nebo raději vůbec?

Použi vodorozpustné, akrylátové farby. Sú zdravotne nezávadné.

Len ti garantujem, že smrek ti vonku zhnije. Smrek nie je drevo, ale papier. Radšej použi borovicu, obsahuje prírodné živice, ochrana proti hubám a hmyzu.

Suchý smrek musíš najprv napenetrovať do hĺbky, máčaním vhodným fungicídom, opakovane. Potom až napatlať povrch akrylátom.
http://eshop.farbylakygds.sk/bochemit-optimal-forte-1kg-bezfarebny_1306.html?PHPSESSID=4cc930e5290c323350a949684ba49137