Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renault 19 výměna kliky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte, kde bych sehnal fotku, jak vypadají dveře auta Renault 19 zevnitř pod vnější vrstvou. Máme toto auto a potřebujeme vyměnit kliku u dveří. třídveřák. Diky

Však musíš najprv zhodiť (odstrojiť) čalúnenie, aby si na vlastné oči-očúce, uši-ušúce, hmat-hmatúci videl, čo je skutočne urvané, akú súčiastku máš kúpiť.

Z prierezu, prípadne rozborky dverí na papieri či videu, beztak nič nezistíš.