Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakrytí většího počtu kabelů

Dobrý den,
Jelikož budu propojovat pomocí kabelů zesilovač s komponenty PC a také s TV, bude těch kabelů trochu více a celková tlouškta kabelů bude asi 3,3 cm. Zkrátka a dobře měnit tlouštku kabelů nemohu a ani nechci. Dřevěné lišty podél mého pokoji sice umožňuji odejmutí a schování nějakého kabelu, ale tam vleze maximálně tak jeden nějaký tenký kabel, protože lišty nemají takřka žádný volný prostor mezi zdí a lištou. Potřeboval bych tedy nějaké lišty, pozdra či obaly, kryty, které dobře zakryjí kabely, jak z praktického, tak estetického hlediska. Na internetu jsem našel jen rychle třeba tuto stránku: https://www.living.cz/jak-a-kam-skryt-kabely-ktere-se-nevzhledne-vinou-po-byte/, jenže nevím, pod jakým názvem se ptát v obchodě či na internetu, jak vlastně takové kryty nazvat. Velice praktické a estetické se mi zamlouvají právě takové jakoby kryty (přikládám obrázky), které určitě budou mít i různé průměry, nevypadají vůbec nevzhledně a snadno se připevní nad lišty v místnosti.

Chtěl bych něco takového - viz přiložené obrázky.

Poradíte? Díky

Prodejny s elektroinstalačním materiálem jsou v každém bývalém okresním městě. Pokud seženeš někoho kdo tam má slevu můžeš i dost ušetřit. Záleží na tom kolik metrů toho budeš potřebovat. Píšeš že tam budeš pokládat nějaké kabely tak se ptej tam kde si je koupil.

No a co klasická plastová elektroinstalační korýtka /lišty s víkem/. Nalepíš mamutem "terčově" na očistěnou zeď, vložíš kabely do ní a zavíčkuješ. Rozměry různého rozměru, od 1x1 cm až do snad 4 x 10 cm, možná i víc. Zajdi do velkoprodeje elektromateriálu a máš jich na výběr dle potřeby. Ale v běžné "elektře" nekoupíš.
Viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektroinstala%C4%8Dn%C3%AD_li%C5%A1ta