Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zalomený výpustní kohout

Při vypouštění vody se mi podařilo ,,zalomit" výpustný kohout v ,,T -kusu.Jak dostat závitové zbytky z T -kusu ven?
Výpustný kohout byl ,,na koudeli"-zkusit ,,vyškrabat" nebo nahřát horkovzdušnou pistolí - a pak zkusit vyškábat zbytky ?

Kecal- bohužel až dnes jsem se k tomu dostal,děkuji za výborný nápad,vše jsem udělal jak jste doporučil.
Akorát vrstva mosazi byla dost silná 3-4mm,tak jsem požil vrtačku na odvrtání vrstvy.Nebyla to
žádná procházka růžovým sadem-cca 2.hodiny práce /T-kus byl natočen směrem dolů-bylo to velmi špatně přístupné.
Použití zrcátka bylo nutností. Vše se povedlo.Použil jsem jsem klasickou ,,koudel" - nasucho.

Ještě jednou Vám děkuji za ,,nasměrování" a užitečné ,praktické rady,