Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednice problém

Dobrý den

od včera mě zlobí lednice Whirlpool ART 488
Přerušovaně piští zvuková signalizace, bliká kontrolka alarmu a na displeji teploty lednice bliká písmeno E. Lednice Funguje (mrazák nesignalizuje poruchu a jede normálně) ale signalizuje problém viz. výše.
Mám podezření na snímač (viz. foto). Je tu prosím někdo kdo tomu víc rozumí a poradí?

v příloze přikládám foto štítku, signalizace na panelu a snímače

Předem díky

Díky za reakci. Dohledal jsem si že pokud je písmeno E nebo C na displeji společně s akustickou signalizací tak je vadné čidlo teploty. Ale teď nevím zda-li "E nebo C" znamená že čidel je více a nebo to je obecně napsáno pro vícero modelů.. taktéž doufám že to je tím snímačem teploty a né někde na desce snímač jsem nalezl na internetu za 1000,-