Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka nevypouští vodu

Dobrý den vlastním myčku Indesit DSG 573.Přestala mi vypouštět vodu,která zůstává v myčce.Na displeji mi to ukazuje chybu A3.Veškeré filtry sem vyčistil.Dá se nějakým způsobem ta voda vypustit? A jak mám postupovat dál. Děkuji.

Patrně neběží vypouštěcí čerpadlo. To může podle typu stát od 200,- nahoru. Vodu je možné vypustit hadicí, pokud se hadice dá dolů, voda vyteče. Může to zahrnovat nutnost odstranění zadního krytu myčky.