Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mixer sviti ale nemixuje

Jedna se o mixer sencor sbl 4371 a kdyz ho zapojim dam tam nejakou zeleninu (Do poloviny ne do plna) a dam na 1 jen sviti ale nemixuje a to same rychlost 2 nebo funkce "pulse" mam ho dneska koupeny poprve to fungovalo oplachl jsem to utrel a pak uz nic nevi nekdo co s tim?

Dobrý den,pokud jste sundal a opláchl vrchní nádobu,tak při návratu je nutné ji dobře dotáhnout zpět,né velikou silou,ale tak akorát.Pod tou přírubou pro nádobu na motorové části mixeru je koncový spínač,který nedovolí spuštění při nedokonalém zpětném usazení nádoby.Sundat nádobu a zkusit opět docvaknout na koncový spínač.:-)

no ja to mam tak ze jak je ta nadoba sklenena tak tam na ni nasroubuju ty noze a tesneni spolecne s kusem plastu ktery se nasroubuje do te nadoby (delam to akorat ani ne nejak maximalne ale ani ne malo proste akorat) a pak se to tam jen vlozi do te nerezove casti s motorem (jen vlozi zadne sroubovani nebo tak) zkousel jsem tam nic nemit i dat aspon kousek zeleniny ani tak proste nefunguje