Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zastříhávač vlasů škube místo stříháná

Zdravim, mám takovej problém koupil jsem na Aukru nový zastříhávač vlasů Philips HC 3420 ...Poprvé jsem s ním střáhal na 3mm vlasy, pak 2x vousy a teď jsem chtěl vlasy na 1mm a strojek začal jakoby vlasy spíš trhat, nestříhá a to je 3x použitý, když jsem ho kupoval byl nepoužitý v originál balení, teď nestříhá na žádnou délku pořád jen trhá, zkoušel jsem pečlivě vyčistit atd. ale nic nepomohlo, stalo se někdy nekomu něco podobného, či neví někdo čím by to mohlo být ?? Díky

Nemám zkušenost ale zkus opláchnout střihací část teplou vodou, zapni a znovu opláchni.
Je také možné, že nějaký kmitací převod umřel a nebo není tam kde má být.
Mrkni na převod - extentr jestli zapadá do středu střihací lišty.
Video : 0,42 min