Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavěšení skříňky na nerovnou zeď

Zdravím, koupila jsem si kuchyňskou skříňku 1,20 m širokou a potřebuju ji zavěsit na jedno konkrétní místo - jedná se o panelák a o panelovou zeď. Jenomže jak jsem zjistila, mám na zdi hrbol! Odshora dolů vede hrbol, který vychází cca do prostředku skříňky (možná jím vede elektrika k zásuvce, která je dole o kus vedle, nevím). Se zdí nic dělat nebudu, jsem tu jen v podnájmu. Jak skříňku zavěsit? Nějak z obou stran podepřít? Jak? Přikládám nákres, je to pohled ze shora. Ten hrbol jde možná i 1 cm do prostoru, odhaduju. Děkuji za rady. ... Ještě přikládám, jak je ve skříňce vyřešeno zavěšení.

Lepší řešení jak podložky by bylo, že by jsi koupila hranolky-laťky síly 1-1,5 cm (šíře nerozhoduje) a ty nalepila těsně, z obou stran připevňovacích otvorů, svisle po celé výšce skříňky lepidlem/tmelem Mamut. Totéž na tu druhou. To znamená 8 ks délky na výšku obou skříněk. Určitě by se to pak lépe šroubovalo na zeď, než nějaké jednotlivé podložky pod jednotlivé šrouby.