Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škoda Fabia III kombi, rv 2018

Na automobil Škoda Fabia III kombi, rv 2018, potřebuji sehnat základní příčníky (pro možnost nosičů na kola a rakve).

Tato Fabia nemá hágusy ani přípravu na nacvakávací příčníky.

Originální základní příčníky údajně nejdou použít na kombi verzi, ale pouze na krátkou.

Setkali jste se s tím někdo? Zkoušeli jste příčníky pro krátkou verzi použít na kombi verzi? Máte osobní zkušenost s nějakou neoriginální variantou?

Děkuji

Když jsem chtěl využít Hakr půjčovnu, abych si ozkoušel jeden jejich střešní box (s tím, že na příští dovolenou bych možná identický Hakr koupil), tak mi bylo sděleno, že půjčují pouze střešní boxy Thule.

Takže od Hakru nic. Když tomu sami nevěří...