Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Protah Jaroma

Zdravím, koupil jsem srovnávačku s protahem Jaroma a má rozhozený podávací a přítlačný válec, poradil by mě tu někdo??? Dokud se nedostanu na druhý spodní válec, tak musím dosti tlačit. Občas mě zastaví ten půlměsíc co je okolo válce, když ho dám o trochu víš tak mě to zas dosti zařízne na konci hoblovaného materiálu. Kdyby tu byl někdo v okolí Jaroměřě, to by bylo super, umím se revanžovat. Díky všem

Jsem začátečník, dělat se dřevem byl můj sen, momentálně sprovoznuji dílnu (už je vybavená) a chtěl bych dělat stropní kazety, na částečnou živnost, proto jsem nakoupil lepší stroje, až na ten protah. Dnes jsem to celé předělal a o hodně se to zlepšilo, po zatlačení do válců, a to beru 1 mmm to jede a když to vjíždí na druhý spodní válec tak tomu musím trochu pomoci, spodní válec je nula nula nic nad stolem. Kdybych chtěl hoblovat 3mm,tak to tam nemám šanci narvat