Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj 24V na DIN lištu

Dobrý den,
hledám spínaný zdroj pro LED pásky - 24 VDC, 5 A, 120 W na DIN lištu.Stávající svítí 14 hodin denně, spotřeba 20 W/metr. Aktuálně používám nějaký noname připojený do zásuvky, podobný těm "notebookovým". Byť je hliníkový, tak opravdu hodně topí. Pro lepší proudění vzduchu bych rád zvolil zdroj na lištu. Byl mi doporučen DELTA DRL-24V120W1AS. Jedná se kvalitní zdroj? Podobných je opravdu hodně a ve značkách se nevyznám.

Např zde:

katalog

se mi dle parametrů vytřídilo několik zdrojů různých výrobců. Znám tak leda Mean Well nebo Siemens, ale Traco Power nebo Lovato electric jsou pro mě neznámé.

Děkuji předem za případnou radu.

Siemens patří mezi ty lepší. Mean Well je průměr a vydrží tak normálně (oba zdroje používáme v práci v průmyslových podmínkách). Traco Power jsem používal na DPS (jako napájecí spínáky zatím ne) a zatím se mi nepodařilo žádný zničit, rušení a regulace je také v normách.