Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem použití mobilu v USA

Ahoj lidi, nevíte někdo, jak v našich podmínkách zjistit, jestli se mobil dá použít v USA? Výrobce udává že jo, prodavači svorně tvrdili, že ne. Pravda, trochu mě zviklali. Jde o Nokii 105. Díky za poradu. S.

lowend za pětistovku 100% nemá americkou gsm normu.
kupuješ si letenku do usa a neumíš si v jejich prvním krámu koupit jejich mobil s jejich simkou?

Výrobce udává že jo

ale jistě, verze pro usa trh.