Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DIY Pipe, police z trubek

Na netu jsem narazil na police, lampičky a pod., kde při výrobě byli použity vodovodní nebo plynové trubky (nebo nějaké trubky přímo pro stavbu těchto věcí - nevím nevyznám se v tom).
Docela se mi to líbí a chtěl bych nějakou takovou polici skusit vyrobit a chtěl bych se zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti a hlavně kde sehnat přírubu se závitem na stěnu.

police - pipe-frame-wall-shelf-102052435-hero.jpg
police - e7e5d36b93bf3f0808f7e28fbab8eb15.jpg
příruba - 57228baa91bcdfa039b4dd7d9fb44b96.jpg

dík

Všem díky za info
byl jsem u nás ve dvou obchodech a tu přírubu neměli, ani mi neporadili (možná jsme se špatně pochopili). zajedu někam do většího města.
btw - palety už mám a až se oteplí, tak na ně taky dojde :)

Konečně jsem se ted k tomu dostal a ... taky jsem skončil. Byl jsem v Olomouci v Hornbachu, OBI a Baumax_u (a ještě někde) - regály jsem řádně prošel, trubky, kolínka, téčka atd. našel, ale příruby ne - vždy jsem se ptal i prodavačů a ti jen kroutili hlavami. Tak nevím - asi nemám štěstí jako vy, když to seženete v každém větším železářství, ale já to budu asi muset koupit někde ze zahraničí přes net - to jen pro info pro ty, kteří tuto přírubu chtějí sehnat a na této stránce z odpovědí nabyli dojmu, že se povalují na každém rohu ...

No jo, lidi už zapomněli, že existují i jiné obchody než předražené řetězce. Ty slouží stejně jen pro balkonové kutily. Co takhle zkusit obchod s potřebami pro topenáře a instalatéry, tam příruby běžně kupuju. Např. fa. Ptáček.