Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení podlinkového LED světla v kuchyni

Zdravím,koupil jsem nové LED světlo pod linku do kuchyně,u kterého je asi 20cm kablíku a teď přemýšlím,jak to propojit na stávající kabel,který byl zapojen do svorkovnice klasické zářivky.Jedná se o takovou placatou LED zářivku s vypínačem na boku,z kterého kouká ten kus dvoulinky.Podotýkám,že světelný zdroj není výměnný a celé je to nerozebiratelné:-(
Předem děkuji za Vaše rady.

Neviem ako je to podla noriem ale v kazdom pripade to budes musiet zaizolovat, volnu cokoladu by som nenechaval aj ked to tam nikto nebude sahat, sahol by na to len raz a padol by takze ne. A ked to uz budes nejak zaizolovavat tak sa snaz to urobit nejak vodotesne pre frkajucu vodu, neviem zhlavy jaka to je trieda ochrany. Mozno existuju na to vodotesne krabicky ktore priskrutkujes zospodu pod linku. Popytaj sa v bau obchode.