Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlavní jistič - plomby

Dobrý den, zlobí nám stykač a asi i hlavní jistič. Je možné volat jakéhokoliv elektrikáře nebo to musí být někdo od dodavatele elektřiny kvůli plombě?

Může to být jakýkoliv elektrikář, který zavolá dodavateli, že s jeho souhlasem odstraňuje plombu a po opravě zase, že opravu dokončil, ať si to dodavatel přijde zaplombovat. Takhle to v praxi běžně funguje.

Kyncl ,souhlas ,ale znám případ,kdy toto POVOLENÍ K ODSTRANĚNÍ PLOMBY nebylo dobře ošetřeno,a DODAVATEL žádal velký peníz. BĚŽNĚ ODSTRANĚNÍ PLOMBY A MONTÁŽ NOVÉ ,s technikem dodavatele naprosto bez problémů ! Za plombou si výměny dělám,jak se mi zachce .