Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Meteostanice +- 8000kč

Zdravím vás zde na fóru. Momentálně mám meteostanici Sencor SWS 180 se kterou jsem vcelku spokojen, ale chtěl bych ji vyměnit za novou. Má představa je, cca +-8000kč a nebylo by špatné kdyby fungovala s PC-Wetterstation který mám koupený. Nebo podobným programem, ale zdarma. Jelikož podruhé se mi platit nechce.

Celkem se mi líbí:
Wi-Fi meteostanice Ventus 830
Wi-Fi meteorologická stanice GARNI 1055 Arcus

Jde o bytový dům, ale s velkou terasou takže čidla vzáleny od baráku cca 3m ...

ani jedna z nich sa v podstate nedá pripojiť k pc,dajú sa len dáta uploadovať na dva servery cez aplikačné rozhranie kompatibilné výlučne s ios a android,s pc-wetterstation nefunguje ani jedna a ani jedna nemá žiadne oficiálne kompatibilné aplikácie pre pc.....