Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce kabelu autorádia

Zdravím,
pořídil jsem si nové rádio do auta. Ale je tam jiný konektor než stávající a nedaří se mi nikde v českém e-shopu najít redukci - pokud teda vůbec existuje.....
je zde tento konektor:
WEvR
JWXM

Nebo mám starý konektor ucvaknout a zkusit napojit konektor nový (dostal jsem k rádiu) ten má akorát 16 pin a nevím moc který drát je k čemu, abych to správně propojil. Nejsem si jist zda barvy budou shodné.

Zde jsem právě hledal. Taková redukce tam není.
Auto - Alfa romeo je zde napojená tato redukce pro 16 pin radio : 42GD

Podle kabelů všechny sedí i barevně s tím ucvaklým káblíkem co byl k radiu - jsou na nich štítky s popisem.
Jediné kabely co nemám vůči čemu propojit jsou REMOTE ON a DIMMER.

A potřebujete je? Dimmer je regulace osvětlení panelu podle stavu světel (prostě to ve tmě, když rozsvítíte potkávačky svítí méně) a REM je pro spínání zesilovače. Čili pokud jej nemáte, neřešte.