Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kleště s válcemi

dobrý den zná nebo víte název tohoto produktu jedná se o kleště na kterém jsou 3-4 válce mělo by to sloužit k ohnutí slabích trubek děkuji

to jsem právě našel to není ono on to měl kolega v praci ale už tam nepracuje jedině co si pamatuju je že na těch kleštích byl malý válec podním vetší velikost a pod zase jiná velikost zkusím se podívat do železárství