Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autoleštička

Zdravím, dneska jsem si koupil pásovou brusku na trubky s regulovatelnými otáčkami. A chtěl bych se zeptat zda existuje nějaký univerzální nástavec který by šel na brusku namontovat aby sloužila jako leštička?...jelikož od stejné značky existuje autoleštička a má totožné tělo. Nebo je lepší koupit leštičku zvlášť? děkuji za rady a názory ::)

pokial sú telá zariadení totožné,mal by sa dať použiť leštiaci pás priamo-problém môže byť za určitých okolností hrúbka špeciálneho leštiaceho pásu,tá leštička môže mať širšie medzery na vedenie leštiaceho pásu ako len brúska,aj ked telá vyzerajú na prvý pohlad totožne,rôzne úchytné adaptéry sa obvykle používajú na kotúčové brúsky/leštičky,tie sa viac používajú ako autoleštičky a obvykle je tam aj väčší výber špeciálnych kotúčov na rôzne typy leštených povrchov.......existujúce príslušenstvo si pozri na stránkach výrobcu konkrétnej brúsky,možno sa bude dať doobjednať,pokial existuje,možno je tam možnosť vymeniť len vodiacu časť za nejakú univerzálnu a premeniť "jednoúčelovú" brúsku na trubky na multifunkčné zariadenie brúska/leštička......