Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zarovnání ostění

Zdravím, potřeboval bych poradit, čím nejlépe zarovnat ostění před instalací okna? Jde o to, že po řezání cihel je v ostění žebrování cihly a chtěl bych to celé vyrovnat. Je něco, co je pevné a dá se poté do toho krásně upevnit okno, aniž bych se bál, že to třeba upadne (něco pevné, jako chem. kotva apod)? Nebo to jen vyhrubovat a hotovo?

http://www.svepomoci.cz/forum/11-hruba-stavba/4952-zarovnani-osteni-okna.html#13749

Petane,
vždyť tam musí přijít izolant!!
Nebo to stavíte postaru někdy před 20 lety?
Okno se upevňuje turbošrouby přes držáky oken do cihel. Podle druhu cihly stačí 10-15cm dlouhé. mezera mezi okny se vyplní pěnou, rám oken se chcová do izolantu.

Jak někdo v jiné poradně napsal, že flexibilní lepidlo, tak to je mrhání peněz a prací. Lepidlo je hloupost.