Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozvod repra po dílně

Dobrý den,

potřeboval bych poradit jake repro a jak je rozvést po dílně. Jedná se mě o 2repro vzdálené od sebe cca 20m.Musejí mít připojení na telefon přes jack. Stačí něco obyčejného jedná se mě o normální poslech rádia

díky

od telefonu může vést rozumně dlouhý stíněný kabel k aktivnímu repráku (nemusí zrovna jít v těsné blízkosti 230V)
propojovací (nejspíš cinch) kabel musíš naddimenzovat, ať na nevytváří výrazný odpor. 25m drátu (počítám něco na zahnutí vedení) průřezu 1mm má odpor 0.5ohm, proto by měly být bedny radši 8ohm. lanko má ještě o něco menší plochu, takže trochu větší odpor.

reproduktorová dvoulinka se prodává běžně 1mm, proto ta volba.
taky ten cich asi nepočítá s kabelem 2x1.5mm. jestli mají bedničky svorky na skřípnutí nebo šroubovací, je to lepší.