Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s dvířky trouby Whirlpool

Ahoj. Koupili jsme babičce troubu Whirlpool 459 ix. Na instalaci kuchyně jsme si pro jistotu vyndali dvířka - podle návodu. Následně jsem dvířka položili bokem a někdo (nikdo se nechce přiznat) si hrál s klouby na dvířkách a vrátil dal je do polohy ,,zavřená trouba". Řešíme teď problém, jak dvířka nasadit - panty mají obrovský odpor (nedají se nijak lehce rukou otevřít a hlavně v otevřené poloze nedrží :( Předpokládám, že je na to nějaká finta, nebo tak nějak, ale v manuálu ani na internetu jsem radu nenašel. Najde se tu nějaký technik od whirlpool, nebo někdo, kdo se s tím setkal a poradil by, jak na to?

Díky

Tak jsem našel řešení, pant je opravdu nutné "přetlačit". Nasadil jsem dvěře v zavřeném stavu, přidržoval jsem je ve správné polože za spodní část dvěří a následně jsem dveře pomalu otevíral. Tím jsem pant díky páce dveří přetlačil a byl jsem schopný otevřít "zámykací páčku/plíšek" - ten pak aretuje polohu pantu a je možné s dveřmi libovolně manipulovat a nasadit je správně.