Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena elektřiny

Dobrý den,
Jsem zákazníkem EONu a kvůli infra topení mám dvousazbu D45d. Celkem mám roční spotřebu elektřiny asi 9500 KWh v NT a 2500KWh v VT. Kdybych např. přešel k bohemia energy, bude úspora v tisících nebo to defakto nemá smysl přecházet?
Děkuji

vybírejze si dodavtele podle toho , jestli má kamenný bod kontaktu. Bohemia nebrat..
Mimchodem zdražuje ERU , tedy položka distribuce energií a změnou dodavatele energie se distributor nezmění, protože EON obhospodařuje jižní polovinu republiky..
Aby se vám změnil distributor, musel by jste se přestěhovat třeba na ostravsko