Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hřeje se zadní kolo u Fábie

Dobrý den.Chci se zeptat kde by mohl být problém ,měnil jsem zadní brzdové desky a myslím že bylo vše v poho a začalo se mi hřát levé kolo. Nezdá se že by nějak přibržďovalo ani ručku když odjistím tak se auto rozjede ( skoro na rovině) .Díky za názory ..

Co přesně se hřeje?
Pokud kotouč tak jsou zatuhlé třmeny, je potřeba rozchodit takové ty dva vodící dlouhé šrouby.
Pokud se hřeje náboj(to bude myslím ten případ) tak bude v háji a je ho potřeba vyměnit. Jde to zjistit i tak, že zvedneš kolo a ucítíš/uslyšíš zda se to točí v pohodě nebo ne - nesmí hučet, pískat, nesmí tam být vůle.

Podlož auto pod kolesá z druhej strany.Nepouži ručnú brzdu!Zdvihni ľave zadnú stranu.Bez kolesa.Koleso daj dole.Nech ostane len bubon.
Potoč s bubnom.Musí ísť lahko jednou rukou.Ak ide ,zabrzdi nožnou brzdou silno aspoň na 10sekúnd.Potom znovu potoč s bubnom.Musí ísť lahko jednou rukou.Nesmie nikde "čochať".Ak ide lahko,zatiahni ručnú silno,počkaj chvílu a odbrzdi.Znovu skús potočiť s bubnom.
Nesmie zadrhávať,škriabať ,čochať , - m u s í - ísť ľahko!Ak ti to stojí za to, to urobiť čo som napísal tak to urob ,a sem napíš.
Potom ti napíšem čo ďalej.Nechcem sa teraz rozpisovať čo by bolo ,keby bolo .Až budem poznať vysledok, tak odpíšem.