Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s LED žárovkami H4/H7

Hola,
máte někdo nějaké zkušenosti s H4/H7 LED žárovkama do světlometu?
Zatím jsem nenašel žádné homologované, ale třeba s tím někdo jezdíte... Našel jsem jen marketingové jásání, ale moc reálných zkušeností ne - zejména tedy ve smyslu svítivosti.

Na homologaci předem zapomeň. V čočkách bych se toho nebál na každodenní použití, nebude to oslňovat, nebude to nápadné, šance, že s tím budeš mít problémy, je naprosto minimální. Jestli máš jenom paraboly, nešel bych do toho, mohlo by to trochu oslňovat. Žádná katastrofa, ale pro hlídku u silnice jsi na dálku odlišný, svítíš tak nějak jinak a víc.
Svítivost parádní, proti té nemůžu říct ani slovo. Objednával jsem na víkendovku sadu za 300 z Číny. Mimo město jsem od halogenů viděl špatně, až to bylo nebezpečné, teď vidím krásně a zatím mě ani nevyblikali protijedoucí.

[80675-passat-led-1-jpg]

[80676-passat-led-2-jpg]