Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co udělat ať se mi nerozmočí samolepky

Zdravím ,
Omlouvám se jestli to zde nepatří ale potřebuji radu. Nevíte někdo prosím co udělat aby se mi nerozmočily samolepky (papírové). Chci si je nalepit na helmu od motocyklu ale mám strach že se mi časem rozmočí. Nevíte co s tím ?

Já se bojím, že jediná ochrana je laminace nebo to nechat udělat z něčeho jiného, než je papír.
Neumím si představit lak, který bude dlouhodobě odolávat povětrnostním podmínkám v kalupu motocyklové helmy. Dřív nebo později se to začne rozmáčet a bude to vypadat příšerně.