Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem led zapojeni

stále jsem se z diskuse nedozvedel lze zapojit led zarovky za sebou 12v+12v 24voltu zda to jde jako u normálních zarovek to samy ii u diod je mne jasny ze + prijde na + - na minus zda se nejak nezmeni polarita u ledek i u diod moc tomu nerozumim poradi mne někdo potrebuji 4 ledky 12v clkem 48 voltu dekuji sobotka55@seznam.cz

Co myslíš těmi LED žárovkami?... Jestli něco takového: https://www.t-led.cz/p/led-zarovka-mr16-ev7w-41281 tak ty asi do série moc nepůjdou, protože dle mého mají každá svůj spínaný měnič (LED driver) a vůbec netuším, co by udělalo zapojení čtyř takových měničů do série. Inu zkus to a pak napiš jak to dopadlo...
Každopádně normální je spojovat žárovky paralelně na 12V, na které jsou navržené. Co tě vede k tomu, abys to dělal jinak?