Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usporný prací program

Jak nastavit prací program u autom.pračky Whirpool s vrchním plněním. Návod k pračce byl sice přiložen, ale nejsem schopen program nastavit. Dokáže mi někdo polopatě poradit, jak program pro běžné praní nastavit - typ pračky W 108553349.
Moc děkuji za radu.

Tak pokud má pračka 6 smysl, tak si usporu nastavi sama. Vy si urcite praci program, teplotu vody a treba machani navic, jeste by mely jit navolit otacky ždimani.
Aby jste usporil, je lepsi nepoustet pracku s jednim trickem, ale zase na druhou stranu, se nesmi naplnit moc, aby melo pradlo nejaky prostor.
A v navodu by melo byt popsane jak co prat.

Pripadne, jestli nevite co je co, dejte sem fotku ovladaciho panelu...