Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnnat certifikát Knauf...?

ahoj,nedokázal by mě někdo poradit?nyní kolauduji stavbu ,ale na stavebním úřadu po mě chtějí certifikát na montáž protipožárních konstrukcí sádrošů.Bohužel ta firma která mě to dělala asi před 3 roky je v insolvenci a již není šance kde je kontaktovat.Nevíte o někom kdo by mě to byl schopný potvrdit?protože jinak fakt nevím co budu dělat.Oni mě to bez tohoto potvrzení nezkolaudují....díky

Pokud na stavbu chodil technický dozor a je veden zápis ve stavebním deníku o montáži sádroše, stavební úřad nemusí zajímat, jestli montážní firma má nebo nemá patřičný dokument.
Nebo řešení číslo dvě, stáhněte si z webu jakýkoli tento formulář a přiložte k dokumentaci.Nikde není psáno, že montáž musí dělat firma, která staví barák.

Nám stavař ani nedodal stavební deník, uvedl ve smlouvě o díle jako stavební dozor přítelkyni a nakonec přestal komunikovat (dodnes se taháme o dvěstě tisíc).Barák sice na 90 procent dostavěl, ale neměli jsme jediný papír k němu.

Nu což, nezbylo nic jiného než napsat nový deník, sehnat dozora který za lahvinku koňaku orazil deník a hurá kolaudovat.Kromě chybějícího zábradlíčka u schodiště za domem a chybějícímu odvětrávání špajzu proběhla kolaudace za deset minut a bylo hotovo.