Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tloušťka OSB desky

Chtěl bych na půdě položit na trámy OSB desky a udělat tak novou pochozí vrstvu. Trámy jsou od sebe ale vzdáleny až 120 cm. Jakou bych měl zvolit tloušťku OSB desek? Stačí 22 mm?

Díky

tak jak píše nerady jsem to dělal několikrát a vždy to bylo nejlepší řešení , důležitý je ten mirelon mezi aby to nevrzalo , síla desky těch 15 mm je postačující a desky křížem je nejlepší zpevnění ale je třeba dát ty trámy ještě mezi ty stávající