Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čím vymalovat hodně vlhkou prádelnu?

Zdravím, v prádelně ve sklepě máme strašně vlhko a i teď když je zima tam tam rostou plísně v rozích a u okna... na netu jsem si našla nějaké omyvatelné a antibakteriální nátěry (např. od Mapei ale myslím že jsem to viděla i normál v obchodě..) máte někdo zkušenosti? fungují? co dělat aby tam nebylo takové vlhko? dík

Asi Vám zde nikdo přesněji neodpoví. Vlhkost neodstraní žádný nátěr. Pokud nebude jasno zda jde vlhko z venku, jaká je izolace zdiva, zda je sklep zapuštěn v terénu, zda je vlhkost jen od praní atd.,nebude Vám nikdo schopen navrhnout řešení. Můžete tam instalovat odvlhčovač (cca. 4000,-kč), ale jeho provoz je na elektřinu a ta něco stojí. Pokud jde o likvidace plísní tak můžete povrchy opakovaně postříkat Savem. Nedivte se proto, že na nekonkrétní otázku je nekonkrétní odpověď.