Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikající kontrolky u pračky

Ahoj lidi, naše stará vrchem plněná pračka Indesit WITL 105 po zapnutí začne blikat. Všechny kontrolky současně, jako by mně zdravily. Ale já nestojím o pozdrav, chci, aby prala. Ale to ne, pokud bliká, nic se nedá navolit. Někdy po chvíli blikání přestane a pračka se rozeběhne, někdy si postaví hlavu a bliká a bliká... Nevíte někdo, čím by to mohlo být? A pokud ano, co s tím dělat? Programátor je asi mechanický. Předem děkuji za porady. S.

Tak jsem neodolal, pračku rozebral, vyndal desku programátoru, a ejhle, oba filtrovací ellyty byly krásně nafouknuté. Největší opruz z toho všeho byla dlouhatánská fronta v GM electric, kde jsem posléze utratil 7 Kč za dva kondíky. A pračka už zase vesele maká. Takže děkuji všem za odpovědi.
S.