Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde zohnať násadu na plynovú kartušu so závitom 7/16 ?

Dobrý deň, dá sa niekde zohnať násada na plynovú kartušu, ktorá má závit typu 7/16 (prvý obrázok), a po nasadení na ňu by dokázala zapasovať do bežných, plynových spájok ? (konkrétne ide o Dremel Versatip) - t.j. niečo ako spĺňa kartuša na druhom obrázku. Ďakujem za rady.

Pozeral som všetky tie stránky,a v sortimente príslušenstva pre Dremel Versatip majú len násady priamo určené na Dremel (hroty a nože), nie na plyn. kartuše (veď, ako inak) :-) Myslím, že by to mohli mať skôr stránky zamerané na predaj kartúš a redukcií na ne, ale ani na väčšine z nich som niečo takéto nenašiel ... možno však niekto niečo podobné pozná, preto sa pýtam ;-)