Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka AEG FAVORIT

Dobrý den,
prosím o radu. Mám myčku AEG Favorit Electrolux. Do včerejšího dne jela bez problémů. Včera jsem jako vždy zvolila program Intensiv70 ,3v1 a pustila.
Myčka se rozjela ok. Posléze jsem zjistila,že docela hučí a pořád bliká stav na displeji 30´. Nádobí bylo umyté a suché. Vypnula jsem myčku a teď ráno jsem zkusila myčku zapnout opět na novou várku. Když zapnu nenastane volba mytí,ale spustí se v tom samém místě jak včera skončila. Program Intensiv70,3v1 a na distpleji se objeví na chvilku 54 a pak přepne na 30´. Stále problikává u volby programu a hučí. Nádobí rozložení jsem překontrolovala zda někde něco nepřekáží vrtulím,ale nic takového jsem nezjistila. Poradí mi někdo prosím? Děkuji Vlaďka

Podobnú chybu som mal na umývačke Whirlpool. Pomohol tzv. Hard Reset. Na Whirlpolke som to urobil stlačením a podržaním tlačítka ŠTART na dobu asi 7 sekúnd. Ako sa to robí na AEG by si mala nájsť v manuáli k umývačke. Pokiaľ to nezaberie, tak opravár...